Servodan Minilux 41-232

Servodan Minilux 41-232 er en praktisk bevægelsessensor, der registrerer bevægelse med en synsvinkel på 180° og en rækkevidde på op til 14 meter. Ideel til både indendørs og udendørs brug, og monteret på væggen eller med ekstra beslag i loftet. Sensoren tænder kun lyset, når det er nødvendigt, hvilket sparer energi og sikrer optimal funktionalitet.

Servodan Minilux 41-232 koster lige nu 409 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (23. april 2026) og 415 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 409 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Servodan PIR bevægelsessensor, Minilux 41-232, 180°, Hvid
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Servodan PIR bevægelsessensor, Minilux 41-232, 180°, Hvid
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Servodan PIR bevægelsessensor, Minilux 41-232, 180°, Hvid
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Servodan PIR bevægelsessensor, Minilux 41-232, 180°, Hvid
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Servodan PIR bevægelsessensor, Minilux 41-232, 180°, Hvid
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sensor Minilux 41-232 Hvid
477 kr
+ 64 kr fragt
Total: 541 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Sensor Pir Hvid, 41-232 180Gr
485 kr
+ 78 kr fragt
Total: 563 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Niko-Servodan Minilux bevægelsessensor 41-232 hvid
488 kr
+ 39 kr fragt
Total: 527 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Servodan Minilux bevgelsessensor Hvid
551 kr
+ 39 kr fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Niko Minilux bevægelsessensor 180gr., 230 V, 1 kanal, 10 A, 16 m, IP54, med orienterbar linse, hvid, 41-232
580 kr
+ 79 kr fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Servolux PIR bevæglesesensor 41-232
617 kr
+ 49 kr fragt
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Niko
Kategori: Computere