Servodan Minilux 41-231 Antracit

Servodan Minilux 41-231 er en pålidelig bevægelsessensor designet til udendørs vægmontering. Med en detekteringsvinkel på 180° og rækkevidde op til 11 meter, sikrer den effektiv lysstyring. Sensoren tillader justering af lux, tid og rækkevidde under dækslet og har en tidsforsinkelse på op til 30 minutter, hvilket gør den ideel til personlig lysbehov.

Servodan Minilux 41-231 Antracit koster lige nu 399 kr. En stigning på 8,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 369 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 369 kr (30. marts 2026) og 399 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Servodan Bevægelsessensor, Minilux 41-231/AN, 180°, Antracit
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Servodan bevægelsessensor Minilux 41-231 i antracit
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Servodan Minilux bevgelsessensor Antracit
406 kr
+ 39 kr fragt
Total: 445 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Servodan Bevægelsessensor, Minilux 41-231/AN, 180°, Antracit
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Servodan Bevægelsessensor, Minilux 41-231/AN, 180°, Antracit
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Servodan 180° bevægelsessensor
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sensor Minilux 41-231 Antracit
434 kr
+ 64 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Bevægelsessensor Pir Antracit
449 kr
+ 78 kr fragt
Total: 527 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Niko-Servodan Bevægelsessensor 41-231 antracit
458 kr
+ 39 kr fragt
Total: 497 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Niko Minilux bevægelsessensor 180gr., 230 V, 1 kanal, 10 A, 13 m, IP54, antracit, 41-231
621 kr
+ 79 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
MINILUX PIR 180GR VÆG 230V AN
777 kr
+ 49 kr fragt
Total: 826 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.6%

Specifikationer

Mærke: Niko
Kategori: Computere