Servodan Foto Gong PIR 33-410

Servodan Foto Gong PIR 33-410 er et komplet dørmelderanlæg med PIR bevægelsessensor. Når sensoren registrerer bevægelse i nærheden af døren, aktiveres en lydgiver. Systemet har fire valgbare lyde, volumen kontrol og mulighed for udvidelse. Ideel til overvågning, personregistrering eller som dørklokke i f.eks. butikker. Pakken indeholder central, PIR sensor, 12 V-adapter og monteringsmateriale.

Servodan Foto Gong PIR 33-410 koster lige nu 1.391 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.330 kr. Vores prishistorik bygger på 66 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.330 kr (18. juni 2026) og 1.392 kr (12. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.391 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Foto Gong Classic Komplet drmelder-pakke med PIR sensor
1.391 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.430 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Servodan Foto Gong dørklokke, trådført, sensor, hvid
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Servodan Foto Gong dørklokke, trådført, sensor, hvid
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Servodan Foto Gong dørklokke, trådført, sensor, hvid
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Servodan Foto Gong dørklokke, trådført, sensor, hvid
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Niko Foto Gong PIR, komplet sæt 33-410
1.843 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.922 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Foto Gong Pakke med PIR 33-410
1.884 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.933 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Servodan Foto Gong dørklokke, trådført, sensor, hvid
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Niko
Kategori: Hjem og have