Servodan Foto Gong Central 23-450

Servodan Foto Gong Central 23-450 er en trådløs central til Foto Gong sensorer. Den fungerer som ekstra lydgiver og er velegnet til brug i dørregistreringssystemer, eksempelvis som ringeklokke eller til overvågning. Centralen har en tilslutningsspænding på 12V DC, impulstid på 160 ms og kan anvendes ved temperaturer fra 0°C til +45°C. Bemærk, at der skal tilkøbes en 230V adapter.

Servodan Foto Gong Central 23-450 koster lige nu 829 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 823 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 823 kr (25. maj 2026) og 829 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 829 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Servodan Foto Gong central til sensor, hvid
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Servodan Foto Gong central til sensor, hvid
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Servodan Foto Gong central til sensor, hvid
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Servodan Foto Gong central til sensor, hvid
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Servodan Foto Gong central til sensor, hvid
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Foto Gong Trdls Central med lydgiver
984 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.023 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Foto Gong Trådløs Central 23-450
1.313 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.362 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Niko
Kategori: God Pris