Servodan 41-400

Bedste pris
Stabil pris
575kr
1.247 krSPAR 54%
hos LavprisEl
På lagerLaveste

Servodan 41-400 bevægelsessensor er ideel til indendørs brug med et 360° detekteringsområde. Den er nem at planmontere i loftet og har en rækkevidde på op til 12 meter ved en monteringshøjde på 4 meter. Den indbyggede lyssensor sikrer energieffektivitet ved kun at aktivere lys, når det er nødvendigt.

Servodan 41-400 koster lige nu 575 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 575 kr (09. juni 2026) og 599 kr (05. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 575 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Servodan Bevægelsessensor, 41-400, 230V, Ø90 mm, 360°, Hvid
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Servodan PIR-sensor 360 230V
586 kr
+ 39 kr fragt
Total: 625 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Servodan Bevægelsessensor, 41-400, 230V, Ø90 mm, 360°, Hvid
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Servodan tilstedeværelsessensor Minilux PIR 360° 230V Ø90 mm i hvid
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Niko-Servodan Tilstedeværelsessensor 360° planforsænket 230 V
627 kr
+ 39 kr fragt
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Servodan tilstedeværelsessensor 41-400
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sensor Pir 360, 230 Vac Ø90
713 kr
+ 64 kr fragt
Total: 777 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Servodan Bevægelsessensor, 41-400, 230V, Ø90 mm, 360°, Hvid
755 kr
+ 39 kr fragt
Total: 794 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Niko Tilstedeværelsessensor 360gr., planforsænket loft, 230 V AC, 41-400
909 kr
+ 79 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Servodan Minilux Pir 41-400 for planfors. 230v ø90
1.247 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.296 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Niko
Kategori: Bevægelsessensorer