Sennheiser MOMENTUM 4

4.6 (7 anmeldelser)
Sennheiser MOMENTUM 4
Bedste pris
Stabil pris
1.374kr
2.590 krSPAR 47%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Sennheiser MOMENTUM 4 trådløse hovedtelefoner leverer udsøgt lydkvalitet med aktiv støjreduktion. Med op til 60 timers batterilevetid og komfortabel pasform er de ideelle til både pendling og afslapning. Bluetooth-forbindelsen sikrer trådløs frihed, mens det elegante hvide design tilføjer stil til din lytteoplevelse.

Sennheiser MOMENTUM 4 koster lige nu 1.374 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.374 kr (15. april 2026) og 1.374 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.374 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sennheiser Momentum 4 Aebt Hvid
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sennheiser MOMENTUM 4 Trådløs Kablet Hovedtelefoner Hvid
1.419 kr
Total: 1.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sennheiser Momentum 4 AEBT Trådløse høretelefoner, On-Ear
1.710 kr
Total: 1.710 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sennheiser MOMENTUM 4 Trådløs Kablet Hovedtelefoner Hvid
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sennheiser MOMENTUM 4 White
2.099 kr
+ fri fragt
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sennheiser Momentum 4 Aebt Stereo Hvid
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Sennheiser Momentum 4 Trådløse Høretelefoner Hvid
2.590 kr
+ fri fragt
Total: 2.590 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sennheiser
Kategori: Hovedtelefoner og headset