Sennheiser MOMENTUM 4

4.6 (7 anmeldelser)
Sennheiser MOMENTUM 4
Bedste pris
Stabil pris
1.374kr
2.590 krSPAR 47%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Sennheiser MOMENTUM 4 hovedtelefoner leverer en fremragende lydoplevelse med både trådløs og kablet forbindelse. Med aktiv støjreduktion og Bluetooth kan du nyde musikken uden forstyrrelser. Komfortabelt design i fuld størrelse gør dem ideelle til langvarig brug, mens USB-C opladning sikrer hurtig og nem opladning.

Sennheiser MOMENTUM 4 koster lige nu 1.374 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.374 kr (17. april 2026) og 1.374 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.374 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sennheiser Momentum 4 Aebt Stereo Sort
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sennheiser Momentum 4 Aebt Sort
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sennheiser MOMENTUM 4 Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort
1.402 kr
Total: 1.402 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sennheiser Momentum 4 AEBT Trådløse høretelefoner, On-Ear
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sennheiser MOMENTUM 4 Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort
1.849 kr
+ fri fragt
Total: 1.849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Sennheiser Momentum 4 Trådløse Høretelefoner Sort
2.590 kr
+ fri fragt
Total: 2.590 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sennheiser
Kategori: Hovedtelefoner og headset