Selle Royal Lookin Stracciatella 90° Relaxed Sadel

Bedste pris
Stabil pris
488kr
523 krSPAR 7%
hos Cykelexperten.dk
På lagerLaveste

Selle Royal Lookin Relaxed sadel er designet til cyklister, der foretrækker en oprejst position, og leverer maksimal komfort og støtte. Med sit slidstærke design og innovative Royalgel™ samt Stracciatella-polstring sikrer denne sadel en behagelig køreoplevelse. Ideel til dem, der værdsætter både komfort og bæredygtighed.

Selle Royal Lookin Stracciatella 90° Relaxed Sadel koster lige nu 488 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 489 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 488 kr (20. juli 2026) og 489 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 488 kr hos Cykelexperten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Selle Royal Lookin Stracciatella 90° Releaxed Sadel
488 kr
+ 39 kr fragt
Total: 527 kr
På lager
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Selle Royal Stracciatella Lookin Sadel Sport Relaxed
489 kr
+ fri fragt
Total: 489 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bikepack.dk favicon
Bikepack.dk
Selle Royal sadel Lookin Lookin Relaxed Cykelsadel
523 kr
+ 39 kr fragt
Total: 562 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Selle Royal sadel Lookin Lookin Relaxed Cykelsadel
523 kr
+ 39 kr fragt
Total: 562 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Selle Royal
Kategori: Cykelsadler