Segway Ninebot Kickscooter Zt3 Pro

Segway Ninebot Kickscooter Zt3 Pro er en elektrisk scooter med en motoreffekt på 1600 watt og en maksimal hastighed på 25 km/t. Den er udstyret med 11-tommer brede, terrængående tubeless-dæk, dobbelt bremsesystem med skivebremser både for og bag, samt forlygte, baglygte med blinkende bremselys og blinklys. Scooteren kan klare stigninger op til 25 %, hvilket gør den velegnet til både bykørsel og mere udfordrende terræn.

Segway Ninebot Kickscooter Zt3 Pro koster lige nu 6.463 kr. En stigning på 7,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.038 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.038 kr (10. maj 2026) og 6.463 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.463 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Segway eKickScooter ZT3 Pro E Elektrisk scooter
6.463 kr
Total: 6.463 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Segway ZT3 Pro E Red/black
6.599 kr
+ fri fragt
Total: 6.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Segway Ninebot Kickscooter Zt3 Pro
6.797 kr
+ fri fragt
Total: 6.797 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Segway eKickScooter ZT3 Pro E Elektrisk scooter
7.119 kr
+ fri fragt
Total: 7.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Elscooter Segway ZT3 PRO Sort
8.724 kr
+ 449 kr fragt
Total: 9.173 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Segway