Segway Navimow i105

4.6 (627 anmeldelser)
Segway Navimow i105
Bedste pris
Faldet 3.5%
5.549kr
7.999 krSPAR 31%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev en nemmere måde at pleje din græsplæne med Segway Navimow i105 robotplæneklipper. Den er kabelfri og bruger GPS-teknologi til at navigere præcist uden kantråd. Indstil virtuelle grænser ved hjælp af den brugervenlige app, der gør det muligt at tilpasse klipningen efter dine behov. Med en maksimal dækning på 500 m² og intelligent genopladning holder Navimow i105 din have altid velplejet.

Segway Navimow i105 koster lige nu 5.549 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 5.975 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.549 kr (16. juli 2026) og 5.975 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.549 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Segway Navimow i105 Robotplæneklipper 500 m²
5.549 kr
Total: 5.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Segway Navimow i105e robotplæneklipper, 500 m²
5.949 kr
Total: 5.949 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Navimow i105 Robotplæneklipper 500m2
6.999 kr
Total: 6.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Segway Navimow i105e robotplæneklipper, 500 m²
6.999 kr
+ fri fragt
Total: 6.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Segway Navimow i105 Robotplæneklipper 500 m²
7.029 kr
+ fri fragt
Total: 7.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Navimow I105 Robotplæneklipper Kabelfri 500 m2
7.999 kr
+ fri fragt
Total: 7.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.5%

Specifikationer

Mærke: Segway
Kategori: Plæneklippere
energikilde: El
funktioner: Ledningsfri
knivsystem: Roter
type: Robot