Segway Navimow Garage S

4.7 (125 anmeldelser)
Segway Navimow Garage S
Bedste pris
Faldet 3.6%
1.147kr
1.889 krSPAR 39%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Segway Navimow Garage S er din robotplæneklippers ideelle beskyttelse mod vejr og vind. Specifikt designet til i-serien, sikrer den mod sol og regn, hvilket forlænger enhedens levetid og opretholder optimal ydeevne. Med et praktisk lågsystem er det nemt at få adgang til plæneklipperen, selv under dårlige vejrforhold.

Segway Navimow Garage S koster lige nu 1.147 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.190 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.147 kr (16. juli 2026) og 1.190 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.147 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Segway Garage S SGW006 Garage til robotplæneklipper
1.147 kr
Total: 1.147 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Navimow S1A02E Garage S
1.199 kr
Total: 1.199 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Segway Navimow Garage S
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Navimow Garage S Til I Serien
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Segway Garage S SGW006 Garage til robotplæneklipper
1.889 kr
+ fri fragt
Total: 1.889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.6%

Specifikationer

Mærke: Segway
Kategori: Udendørskonstruktioner
energikilde: El
knivsystem: Roter
type: Robot