Seeland Power Fleece

Bedste pris
Stabil pris
499kr
699 krSPAR 29%
hos HUNTERS´ POINT ApS
På lagerLaveste

Seeland Power Fleece er en alsidig fleecetrøje, der kombinerer komfort med funktionalitet. Den er fremstillet af let, strækbart 4-vejs stretch-polyester, der sikrer bevægelsesfrihed, uanset om du er på jagt eller bruger den til hverdag. Trøjens tætsiddende hætte og smarte detaljer gør den til et praktisk valg i enhver situation.

Seeland Power Fleece koster lige nu 499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (01. marts 2026) og 499 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos HUNTERS´ POINT ApS.

Sammenlign priser

Bedste pris
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Seeland Power fleece jakke
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Seeland Power Fleece Mens, Pine Green
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
Seeland Power fleece (Grøn) XL
525 kr
Total: 525 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Jagt Jakt favicon
Jagt Jakt
Seeland Power Fleece Mørk grøn
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Seeland
Kategori: Sportsartikler