Seeland Larch Stretch damebukser

Bedste pris
Stabil pris
400kr
699 krSPAR 43%
hos Specialbutikken
På lagerLaveste

Seeland Larch Stretch damebukser er designet til det aktive udendørsliv. Med let og lydsvag Oxford stretch, justerbare knæ og lynlåslommer, opnår du både komfort og funktionalitet, ideel til jagt eller fritid.

Seeland Larch Stretch damebukser koster lige nu 400 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 19,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 400 kr (19. april 2026) og 499 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 400 kr hos Specialbutikken.

Sammenlign priser

Bedste pris
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Seeland Larch Stretch bukser W.
400 kr
+ 55 kr fragt
Total: 455 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Seeland Larch Stretch Trousers Lady, Pine Green
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Seeland Larch stretch bukser Women
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
Seeland Larch stretch damebukser 46
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Seeland
Kategori: Sportsartikler