Seeland Dog Active Jacket Women

Bedste pris
Stabil pris
500kr
1.499 krSPAR 67%
hos Specialbutikken
På lagerLaveste

Seeland Dog Active Jacket Women er designet til den aktive kvinde, der elsker hundetræning eller outdoor-liv. Jakken er lavet i let og strækbart materiale, hvilket sikrer optimal bevægelsesfrihed. Den vind- og vandtætte SEETEX®-membran beskytter mod regn og blæst, hvilket gør den ideel til alle friluftsaktiviteter.

Seeland Dog Active Jacket Women koster lige nu 500 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 500 kr (01. marts 2026) og 500 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 500 kr hos Specialbutikken.

Sammenlign priser

Bedste pris
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Seeland Dog Active damejakke
500 kr
+ 55 kr fragt
Total: 555 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Seeland Dog Active Jacket Lady, Meteorite
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Seeland Dog Active jakke Women
880 kr
+ 39 kr fragt
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
Seeland - Dog Active jakke Women (Sort) - 38 (M)
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Seeland
Kategori: Frakker og jakker