Sebra Sengen Baby & Junior Mist Green

Sebra Sengen Baby & Junior i Mist Green er en tidløs klassiker, der vokser med dit barn. Denne udtræksseng kombinerer funktionalitet og dansk design, hvilket gør den ideel til både spædbørn og småbørn. Med sine trygge rammer og justerbare funktioner er den perfekt til en behagelig og sikker søvn.

Sebra Sengen Baby & Junior Mist Green koster lige nu 7.499 kr. En stigning på 53,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.874 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.874 kr (07. maj 2026) og 7.499 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.499 kr hos Kids-world.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Sebra Seng Baby/Junior Mist Green
7.499 kr
+ fri fragt
Total: 7.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Sebra Sengen Klassisk Baby & Jr.
7.499 kr
+ fri fragt
Total: 7.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
7.499 kr
+ fri fragt
Total: 7.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Baby & Jr. seng Mist green med madras
9.698 kr
+ fri fragt
Total: 9.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sebra
Kategori: Møbler til baby og småbørn