Sebastian Professional Twisted Styling Foam 200 ml

4.2 (256 anmeldelser)
Sebastian Professional Twisted Styling Foam 200 ml
Bedste pris
Stabil pris
130kr
295 krSPAR 56%
hos NiceHair.dk
På lagerLaveste

Sebastian Professional Twisted Styling Foam giver dine krøller nyt liv. Denne mousse forbedrer elasticiteten og håndterer kruset hår, for et naturligt og spændstigt look uden klæbrighed eller stivhed.

Sebastian Professional Twisted Styling Foam 200 ml koster lige nu 130 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 130 kr (01. marts 2026) og 130 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 130 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Sebastian Professional Twisted Curl Lifter 200 ml
130 kr
+ 39 kr fragt
Total: 169 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Sebastian Twisted Curl Styling Foam 200ml
134 kr
Total: 134 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sebastian Professional Twisted Curl Foam 200ml
142 kr
Total: 142 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Hårmousse Sebastian Twisted 200 ml
159 kr
+ 69 kr fragt
Total: 228 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Sebastian Professional Twisted Curl Lifter Styling Foam 200 ml
189 kr
+ 39 kr fragt
Total: 228 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Sebastian Professional Twisted Curl Foam 200ml
229 kr
Total: 229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Sebastian Professional Twisted Styling Foam 200 ml.
295 kr
+ fri fragt
Total: 295 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
295 kr
+ 39 kr fragt
Total: 334 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: sebastian professional
Kategori: Shampoo og balsam
antal: Pakke med 2 stk., Pakke med 3 stk.
formål: Anti-frizz, Blødgør, Curl, Frizz Control, Fylde, Hold, Krøller, Tekstur, Varmebeskyttende
type: Mousse, Scrunch