Seasonic FOCUS GX 850W

4.6 (940 anmeldelser)

Seasonic FOCUS GX 850W strømforsyning er designet til høj ydeevne med 80 PLUS Gold effektivitet. Kompatibel med ATX12V 3.1 og EPS12V standarder, den sikrer pålidelig strømlevering til avancerede systemer.

Seasonic FOCUS GX 850W koster lige nu 982 kr. En stigning på 13,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 869 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 869 kr (16. april 2026) og 994 kr (22. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 982 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Seasonic FOCUS GX ATX 3 850 850Watt 80 PLUS Gold
982 kr
Total: 982 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Seasonic FOCUS GX-850 Strømforsyning 850 Watt 135 mm
1.149 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Seasonic FOCUS GX ATX 3 850 850Watt 80 PLUS Gold
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Seasonic FOCUS GX-850 ATX 3.1 strømforsyning, sort, 850 W
1.185 kr
Total: 1.185 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seasonic Focus Gx-850 V4 850w Atx 80+ Gold Strømforsyning
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seasonic Focus Gx-850 V4 850w Atx 80+ Gold Strømforsyning
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 13.0%

Specifikationer

Mærke: Sea Sonic Electronics
Kategori: Computer strømforsyninger