Seasonic Focus GX 1000

Bedste pris
Stabil pris
1.139kr
1.859 krSPAR 39%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Seasonic Focus GX 1000 er en højeffektiv strømforsyning med modulært design og 80 PLUS Gold certificering. Perfekt til krævende PC-byggeri, sikrer stabil strømforsyning og reduceret energiforbrug.

Seasonic Focus GX 1000 koster lige nu 1.139 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.160 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.139 kr (10. juli 2026) og 1.160 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.139 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Seasonic FOCUS GX-1000 Strømforsyning 1000 Watt 135 mm
1.139 kr
+ fri fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Seasonic Focus GX 1000 Watt ATX 3.1 80+ GOLD Fully Modular Strømforsyning
1.160 kr
Total: 1.160 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Seasonic FOCUS GX-1000 ATX 3.1 strømforsyning, sort, 1000 W
1.334 kr
Total: 1.334 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seasonic Focus Gx-1000 V4 1000w Atx 80+ Gold Strømforsyning
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seasonic Focus Gx-1000 V4 1000w Atx 80+ Gold Strømforsyning
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Seasonic Focus Gx Atx 3.0 Power Supply
1.859 kr
+ fri fragt
Total: 1.859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sea Sonic Electronics
Kategori: Computer strømforsyninger