Seagate Storage Expansion Card STJR1000400

4.8 (7 anmeldelser)

Udvid din Xbox Series X/S lagringskapacitet med Seagate Storage Expansion Card STJR1000400. Med 1TB PCIe 4.0 NVMe SSD får du hurtigere indlæsningstider og forbedret spiloplevelse, takket være kompatibiliteten med Xbox Velocity Architecture.

Seagate Storage Expansion Card STJR1000400 koster lige nu 1.205 kr. En stigning på 16,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.039 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.039 kr (26. april 2026) og 1.205 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.205 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Seagate Xbox Series X og S Expansion Card 1TB
1.205 kr
Total: 1.205 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Seagate Storage Expansion Card For Xbox Series X/S 1TB Ekstern Harddisk
1.323 kr
+ fri fragt
Total: 1.323 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Seagate Storage Expansion Card STJR1000400 Interfaceadapter
1.347 kr
Total: 1.347 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Ekstern SSD harddisk Seagate 1 TB til Xbox Series X|S
1.999 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.068 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Seagate Storage Expansion Card STJR1000400 Interfaceadapter
5.519 kr
+ fri fragt
Total: 5.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: Harddiske