Seagate Expansion STKP20000400

4.4 (3 anmeldelser)

Seagate Expansion STKP20000400 er en pålidelig ekstern harddisk med en enorm kapacitet på 20 TB. Perfekt til at opbevare store mængder data sikkert og hurtigt via USB 3.0. Ideel til brug på skrivebordet, når du har brug for ekstra lagerplads.

Seagate Expansion STKP20000400 koster lige nu 3.874 kr. En stigning på 10,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.505 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.505 kr (17. april 2026) og 3.874 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.874 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seagate Expansion 20tb Sort
3.874 kr
Total: 3.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Seagate Expansion Harddisk STKP20000400 20TB USB 3.0
4.462 kr
Total: 4.462 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Seagate Expansion Desktop 20TB Ekstern Harddisk
4.478 kr
+ fri fragt
Total: 4.478 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter DK favicon
Boligcenter DK
Ekstern harddisk Seagate STKP20000400 Sort 20 TB
5.099 kr
+ 69 kr fragt
Total: 5.168 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seagate Expansion 20tb Sort
5.624 kr
Total: 5.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Seagate P20000400 External Hard Drive
8.059 kr
+ fri fragt
Total: 8.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.5%

Specifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: Harddiske