Seagate Expansion STKM2000400

4.6 (20 anmeldelser)

Seagate Expansion STKM2000400 er en bærbar ekstern harddisk med 2 TB kapacitet, perfekt til hurtig og nem backup. Med USB 3.0-tilslutning tilbyder den hurtige dataoverførsler og plug-and-play bekvemmelighed. Den kompakte og robuste 2,5-tommer formfaktor gør den ideel til transport og fleksibel brug.

Seagate Expansion STKM2000400 koster lige nu 729 kr. En stigning på 7,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 681 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 681 kr (12. maj 2026) og 729 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 729 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Seagate Expansion STKM2000400 ekstern harddisk 2 TB USB Type-A 3.2 Gen 1 Sort
729 kr
+ fri fragt
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SEAGATE Expansion Harddisk STKM2000400 2TB 2.5 USB 3.0
766 kr
Total: 766 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seagate Expansion Portable 2tb Hdd Sort
786 kr
Total: 786 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Seagate Extern Harddisk 2TB
796 kr
+ 86 kr fragt
Total: 882 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Seagate Expansion Harddisk STKM2000400 2TB 2.5" USB 3.0 FACTORY RECERTIFIED
809 kr
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Seagate Expansion Ekstern HDD 2TB
926 kr
Total: 926 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Seagate Expansion 2TB Ekstern Harddisk
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seagate Expansion Portable 2tb Hdd Sort
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.0%

Specifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: Harddiske