Seagate Expansion STKM1000400

4.6 (20 anmeldelser)

Seagate Expansion STKM1000400 er en ekstern, bærbar harddisk med 1 TB kapacitet og USB 3.0-forbindelse. Den er ideel til nem og hurtig udvidelse af lagerplads til backup eller transport af store datamængder. Harddisken strømforsynes via USB og understøtter plug-and-play, hvilket gør den enkel at bruge på farten. Factory recertified for ekstra tryghed.

Seagate Expansion STKM1000400 koster lige nu 518 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 515 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 515 kr (09. maj 2026) og 518 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 518 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SEAGATE Expansion Harddisk STKM1000400 1TB USB 3.0
518 kr
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Seagate Expansion Harddisk STKM1000400 1TB USB 3.0 - FACTORY RECERTIFIED
526 kr
Total: 526 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Seagate STKM1000400 ekstern harddisk 1 TB USB Type-A 32 Gen 1 31 Gen 1 Sort
606 kr
+ fri fragt
Total: 606 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Seagate Expansion 1TB Ekstern Harddisk
838 kr
+ 39 kr fragt
Total: 877 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Seagate Extern Harddisk 1TB
870 kr
+ 86 kr fragt
Total: 956 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seagate Expansion Portable 1tb Hdd Sort
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Seagate Expansion Ekstern HDD 1TB
990 kr
Total: 990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: Harddiske