Seagate Expansion Portable 5TB

Bedste pris
Stabil pris
1.273kr
2.299 krSPAR 45%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Seagate Expansion Portable 5TB er den ideelle eksterne harddisk til både Mac og PC. Med USB 3.0 for hurtig dataoverførsel og plug-and-play-funktionalitet sikrer denne kompakte lagerenhed, at du nemt kan gemme og transportere dine vigtige filer og data. Den strømlinjeformede, sorte design gør den til en stilfuld tilføjelse til dit IT-setup.

Seagate Expansion Portable 5TB koster lige nu 1.273 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.273 kr (16. april 2026) og 1.273 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.273 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Seagate Expansion Ekstern HDD 5TB
1.273 kr
Total: 1.273 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Seagate Expansion Harddisk STKM5000400 5TB USB 3.0
1.394 kr
Total: 1.394 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seagate Expansion Portable 5tb Hdd Sort
1.436 kr
Total: 1.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Seagate Expansion 5TB Ekstern Harddisk
1.463 kr
+ fri fragt
Total: 1.463 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SEAGATE Expansion Harddisk STKM5000400 5TB USB 3.0
1.593 kr
Total: 1.593 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seagate Expansion Portable 5tb Hdd Sort
1.928 kr
Total: 1.928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Seagate EXPANSION PORTABLE DRIVE 5TB
2.019 kr
+ fri fragt
Total: 2.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Seagate Expansion Portable 5 TB ekstern harddisk Sort
2.299 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.378 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: Harddiske