Seagate Expansion Harddisk STKP8000400

4.4 (3 anmeldelser)
Seagate Expansion Harddisk STKP8000400
Bedste pris
Stabil pris
1.536kr
2.249 krSPAR 32%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Seagate Expansion STKP8000400 er en kraftfuld ekstern harddisk med 8TB lagerplads, der tilsluttes via USB 3.0. Ideel til sikker opbevaring af data, fotos og video. Den sorte, stationære enhed er også udstyret med Seagate Rescue Data Recovery, som hjælper med datagendannelse.

Seagate Expansion Harddisk STKP8000400 koster lige nu 1.536 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.536 kr (17. april 2026) og 1.536 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.536 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Seagate Expansion Ekstern HDD 8TB
1.536 kr
Total: 1.536 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seagate Expansion Desktop External Drive 8tb Sort
1.686 kr
Total: 1.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Seagate Expansion Desktop 8TB USB 3.0
1.704 kr
Total: 1.704 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Seagate 8TB Expansion Desktop black U3
1.736 kr
+ fri fragt
Total: 1.736 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Seagate Expansion Harddisk STKP8000400 8TB USB 3.0 FACTORY RECERTIFIED
2.117 kr
Total: 2.117 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Seagate Expansion Desktop 8TB Ekstern Harddisk
2.169 kr
+ fri fragt
Total: 2.169 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seagate Expansion Desktop External Drive 8tb Sort
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: Harddiske