Seagate Expansion Harddisk STKP24000400

4.4 (3 anmeldelser)
Seagate Expansion Harddisk STKP24000400
Bedste pris
Stabil pris
4.374kr
10.949 krSPAR 60%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Seagate Expansion Harddisk STKP24000400 tilbyder en imponerende kapacitet på 24 TB, ideel til sikkerhedskopiering, arkivering og opbevaring af store projekter. Med SuperSpeed USB 3.0 får du hurtige og pålidelige filoverførsler, og det stationære design passer perfekt til dit skrivebord. Medfølgende Seagate Rescue Data Recovery for ekstra datasikkerhed.

Seagate Expansion Harddisk STKP24000400 koster lige nu 4.374 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.374 kr (17. april 2026) og 4.374 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.374 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seagate Expansion 24tb Sort
4.374 kr
Total: 4.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Seagate Expansion Harddisk STKP24000400 24TB USB 3.0
5.354 kr
Total: 5.354 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Ekstern harddisk Seagate 3,5" STKP24000400 USB 3.2, sort
6.999 kr
+ 79 kr fragt
Total: 7.078 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seagate Expansion 24tb Sort
7.249 kr
Total: 7.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Seagate Expansion Desktop 24TB Ekstern Harddisk
8.268 kr
+ fri fragt
Total: 8.268 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Seagate P24000400 External Hard Drive
10.949 kr
+ fri fragt
Total: 10.949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: Harddiske