Seagate Expansion Harddisk STKM4000400

4.7 (12 anmeldelser)

Seagate Expansion Harddisk STKM4000400 tilbyder 4TB lagringskapacitet i en kompakt, bærbar størrelse. Med USB 3.0-forbindelse kan du hurtigt overføre dine data, mens plug-and-play-funktionen gør installationen nem på både PC og Mac. Ideel til sikker lagring af dine filer, billeder og videoer, hvor som helst.

Seagate Expansion Harddisk STKM4000400 koster lige nu 1.139 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.111 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.111 kr (21. april 2026) og 1.139 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.139 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Seagate Expansion Ekstern HDD 4TB
1.139 kr
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SEAGATE Expansion Harddisk STKM4000400 4TB USB 3.0
1.159 kr
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seagate Expansion Portable 4tb Hdd Sort
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Seagate Expansion Harddisk STKM4000400 4TB USB 3.0
1.261 kr
Total: 1.261 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Seagate Expansion 4TB Ekstern Harddisk
1.305 kr
+ fri fragt
Total: 1.305 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Seagate Expansion Harddisk STKM4000400 4TB USB 3.0
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seagate Expansion Portable 4tb Hdd Sort
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: Harddiske