Seagate Basic Portable Drive 4TB

4.7 (2 anmeldelser)
Seagate Basic Portable Drive 4TB
Bedste pris
Stabil pris
961kr
2.124 krSPAR 55%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Seagate Basic Portable Drive 4TB er en kompakt og bærbar ekstern harddisk, der tilbyder 4000 GB pålidelig opbevaring. Med USB 3.2-tilslutning sikrer den hurtig dataoverførsel, hvilket gør den ideel til sikkerhedskopiering og opbevaring af filer på farten.

Seagate Basic Portable Drive 4TB koster lige nu 961 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 961 kr (16. april 2026) og 961 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 961 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Seagate Basic Harddisk STJL4000400 4TB USB 3.0
961 kr
Total: 961 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seagate Basic Portable 4tb External Hdd Sølv
1.049 kr
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Seagate Basic externa hårddiskar 4000 GB Silver
1.066 kr
Total: 1.066 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Seagate Basic 4TB Grau Externe Festplatte USB 32 Gen 1x1
1.112 kr
+ fri fragt
Total: 1.112 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Seagate Basic STJL5000400 4TB Ekstern Harddisk
1.488 kr
+ fri fragt
Total: 1.488 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Seagate Basic Portable 4tb External Hdd Sølv
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Seagate
Kategori: Harddiske
farve: Black, Gray, Silver
forbindelse: USB
kapacitet: 1 TB, 2 TB, 4 TB, 5 TB
type: Ekstern