Sea to Summit Ultra-Sil Pack Cover Medium

Bedste pris
Stabil pris
229kr
319 krSPAR 28%
hos ScandiHills Camping & Outdoor DK
På lagerLaveste

Sea to Summit Ultra-Sil Pack Cover er et superlet, vandtæt overtræk designet til rygsække mellem 50-70 liter. Det er skåret i ét stykke uden syninger og har en praktisk tværgående rem, som sikrer overtrækkets position. Den integrerede pakpose gør det nemt at opbevare og transportere.

Sea to Summit Ultra-Sil Pack Cover Medium koster lige nu 229 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 99 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 229 kr (15. april 2026) og 229 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 229 kr hos ScandiHills Camping & Outdoor DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
ScandiHills Camping & Outdoor DK favicon
ScandiHills Camping & Outdoor DK
Ultra-Sil rygsækovertræk Ultra-Sil rygsækovertræk Medium
229 kr
+ 43 kr fragt
Total: 272 kr
På lager
Leveringstid: På lager
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Ultra-Sil Pack Cover Medium Fits 50-70 Litre Packs Blue
285 kr
+ 39 kr fragt
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Ultra-Sil Pack Cover Medium Fits 50-70 Litre Packs Blue
285 kr
+ 39 kr fragt
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Rygsaeksalg.dk favicon
Rygsaeksalg.dk
Ultra-Sil Pack Cover Medium Fits 50-70 Litre Packs Blue
285 kr
+ 39 kr fragt
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Sea To Summit Pack Cover Royal Blue M 50-70L
299 kr
+ 45 kr fragt
Total: 344 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Sea to Summit Ultra-Sil Pack Cover Medium 50-70L, Blue
300 kr
+ 49 kr fragt
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Seato Summit Ultra-Sil Cover M Blue
319 kr
+ 59 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Seatosummit
Kategori: Sportsartikler