Sea to Summit TPU Guide Waterproof Case for XL Smartphones

Bedste pris
Stabil pris
239kr
270 krSPAR 11%
hos Outdoornu.dk
På lagerLaveste

Hold din smartphone sikker med Sea to Summit TPU Guide Waterproof Case, designet til store mobiltelefoner. Dette etui er fremstillet af PVC-fri og UV-afvisende TPU-materiale, der modstår frost uden at krakelere. Med Ziploc® og tredobbelt rullelukning, sikrer det vandtæt opbevaring ned til 10 meters dybde i en time (IPX8). Perfekt til udendørs eventyr.

Sea to Summit TPU Guide Waterproof Case for XL Smartphones koster lige nu 239 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 99 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 239 kr (15. april 2026) og 239 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 239 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Sea to Summit TPU Guide / vandtæt etui, XL Små tasker, punge, tilbehør
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Seatosummit TPU Guide Waterproof Case for XL Smartphones Black
259 kr
+ 59 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
TPU Guide Waterproof Case for XL Smartphones
264 kr
+ 39 kr fragt
Total: 303 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Iphone cover vandtæt | Sea to Summit TPU Guide Waterproof Case for XL phones
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Sea to Summit Tpu Waterproof Case
269 kr
+ 45 kr fragt
Total: 314 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Sea to Summit TPU Guide Waterproof Case for XL Smartphones, Black
270 kr
+ 49 kr fragt
Total: 319 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Seatosummit
Kategori: Mobiltelefon tilbehør