Sea To Summit Spark Women's -9C Down Sleeping Bag Regular Pewter Grey

Sea To Summit Spark Women's -9C soveposen er perfekt til kolde nætter i naturen. Denne dunsovepose er designet specielt til kvinder med ekstra varme på kritiske steder, hvilket gør den ideel til 4-sæsoners brug. Den regulære pasform og den grå farve giver både komfort og stil under dine eventyr.

Sea To Summit Spark Women's -9C Down Sleeping Bag Regular Pewter Grey koster lige nu 4.312 kr. En stigning på 5,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.099 kr. Vores prishistorik bygger på 99 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.099 kr (15. april 2026) og 4.899 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.312 kr hos MAXiPRO.

Sammenlign priser

Bedste pris
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Sea To Summit Spark Womens -9c Down Sleeping Bag Regular Pewter Grey Sovepose
4.312 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.351 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Bedste pris
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Sea To Summit Spark Womens -9c Down Sleeping Bag Regular Pewter Grey Sovepose
4.312 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.351 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Bedste pris
Soveposesalg.dk favicon
Soveposesalg.dk
Sea To Summit Spark Womens -9c Down Sleeping Bag Regular Pewter Grey Sovepose
4.312 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.351 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Sea to Summit Spark Womens -9°C Down Sleeping Bag Pewter Grey Vintersovepose Regular
4.899 kr
+ fri fragt
Total: 4.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Sea to Summit Spark Womens -9C/15F Down Sleeping Bag Regular
5.200 kr
+ fri fragt
Total: 5.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 12.0%

Specifikationer

Mærke: Sea to summit
Kategori: Soveposer