Sea To Summit Spark Women's -9C Down Sleeping Bag Large

Sea To Summit Spark Women's sovepose er designet til kvinder, der kræver ekstra varme på kølige nætter. Med en komforttemperatur på -9C og dunfyld, sikrer denne letvægtssovepose en behagelig søvn under alle fire sæsoner. Den store størrelse og den stilfulde grå farve gør den både praktisk og moderne.

Sea To Summit Spark Women's -9C Down Sleeping Bag Large koster lige nu 5.060 kr. En stigning på 23,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.099 kr. Vores prishistorik bygger på 99 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.099 kr (15. april 2026) og 5.500 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.060 kr hos MAXiPRO.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Sea To Summit Spark Womens -9c Down Sleeping Bag Large Pewter Grey Sovepose
5.060 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Bedste pris
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Sea To Summit Spark Womens -9c Down Sleeping Bag Large Pewter Grey Sovepose
5.060 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Bedste pris
Soveposesalg.dk favicon
Soveposesalg.dk
Sea To Summit Spark Womens -9c Down Sleeping Bag Large Pewter Grey Sovepose
5.060 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Sea to Summit Spark Womens -9C/15F Down Sleeping Bag Large
5.500 kr
+ fri fragt
Total: 5.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Sea to Summit Spark Womens -9°C Down Sleeping Bag Pewter Grey Vintersovepose Large
5.500 kr
+ fri fragt
Total: 5.500 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.0%

Specifikationer

Mærke: Sea to summit
Kategori: Soveposer