Sea To Summit Spark -1C Down Sleeping Bag Regular

Sea To Summit Spark -1C Down Sleeping Bag er designet til eventyrere, der søger varme uden at bære tunge byrder. Med 850+ cuin Ultra-Dry gåsedun og et superlet nylonstof kombinerer denne sovepose komfort og ydeevne. Den ergonomiske mumieform sikrer optimal varme og passer perfekt til vandring og friluftseventyr.

Sea To Summit Spark -1C Down Sleeping Bag Regular koster lige nu 3.499 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.399 kr. Vores prishistorik bygger på 99 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.399 kr (30. april 2026) og 3.499 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.499 kr hos Outdoor i Centrum.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Sea to Summit Spark -1C Down Reg
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Sea To Summit Spark -1c Down Sleeping Bag Regular Beluga Black Sovepose
3.510 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.549 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Sea To Summit Spark -1c Down Sleeping Bag Regular Beluga Black Sovepose
3.510 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.549 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Soveposesalg.dk favicon
Soveposesalg.dk
Sea To Summit Spark -1c Down Sleeping Bag Regular Beluga Black Sovepose
3.510 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.549 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Sea to Summit Spark -1°C Down Sleeping Bag Beluga Black 2-3 sæsons sovepose Regular
3.900 kr
+ fri fragt
Total: 3.900 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Sea to Summit Spark -1C/30F Down Sleeping Bag Regular
4.150 kr
+ fri fragt
Total: 4.150 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sea to summit
Kategori: Soveposer