Sea To Summit Flame FmIV Women's Long Right Zip Dark Grey

Sea To Summit Flame FmIV Women's Long soveposen er specielt designet til kvinder og til vinternætter. Med optimeret isolering og en form, der passer perfekt omkring hofter og skuldre, sikrer denne dunsovepose maksimal varme og komfort i kolde omgivelser.

Sea To Summit Flame FmIV Women's Long Right Zip Dark Grey koster lige nu 4.600 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.499 kr. Vores prishistorik bygger på 99 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.499 kr (30. april 2026) og 4.600 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.600 kr hos Pro Outdoor.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Sea to Summit Flame Fm4, Light Grey / Red
4.600 kr
+ fri fragt
Total: 4.600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Sea to Summit Flame FmIV Womens 17 °C Long Right Zip Dark Grey Vintersovepose
5.099 kr
+ fri fragt
Total: 5.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Sea To Summit Flame Fmiv Womens Long Right Zip Dark Grey Sovepose
5.100 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.139 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Sea To Summit Flame Fmiv Womens Long Right Zip Dark Grey Sovepose
5.100 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.139 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Soveposesalg.dk favicon
Soveposesalg.dk
Sea To Summit Flame Fmiv Womens Long Right Zip Dark Grey Sovepose
5.100 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.139 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sea to summit
Kategori: Soveposer