Sea to Summit Camp S.I. Mat Regular

Bedste pris
Stabil pris
599kr
750 krSPAR 20%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Sea to Summit Camp S.I. Mat Regular er et selvoppusteligt liggeunderlag designet til komfortabel camping. Med en 3,8 cm skumkerne og Delta Core-V™ teknologi, optimerer det isoleringen ved skuldre, hofter og fødder uden at gå på kompromis med vægten. Fremstillet af robust 75D polyester, er det et holdbart valg til turen i naturen.

Sea to Summit Camp S.I. Mat Regular koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 99 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (16. april 2026) og 599 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Sea to Summit Camp Mat selvopusteligt, regular Liggeunderlag og tilbehør
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Camp Mat Self Inflating Regular
660 kr
+ 39 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Seatosummit Self Inflating Camp Mat Regular Grøn
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Sea to Summit Camp S.I Mat Olive
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Selvoppustelig liggeunderlag | Camp Mat S.I.™ Sea to Summit Regular
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Sea to Summit Camp S.I. Mat Regular, Olive
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Camp Mat Self Inflating Regular
750 kr
+ 39 kr fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Soveposesalg.dk favicon
Soveposesalg.dk
Camp Mat Self Inflating Regular
750 kr
+ 39 kr fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Seatosummit
Kategori: Liggeunderlag