Sea To Summit Camp Plus Si Large

Bedste pris
Stabil pris
999kr
1.000 krSPAR 0%
hos Wolf Tactical
På lagerLaveste

Sea To Summit Camp Plus Si Large er et selvoppusteligt liggeunderlag, der sikrer høj komfort og isolering på dine udendørs eventyr. Lavet af holdbart skum, det giver en høj R-værdi, perfekt til camping i koldere omgivelser.

Sea To Summit Camp Plus Si Large koster lige nu 999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (01. marts 2026) og 999 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos Wolf Tactical.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Sea to summit liggeunderlag Camp Plus S.I Selvoppusteligt liggeunderlag Large
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Sea to Summit Camp Plus S.I. Mat Large, Moss Green
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sea to summit
Kategori: Liggeunderlag