Sea to Summit Aeros Premium Pillow Regular

Bedste pris
Stabil pris
259kr
349 krSPAR 26%
hos Outdoornu.dk
På lagerLaveste

Sea to Summit Aeros Premium Pillow Regular er en førsteklasses oppustelig hovedpude, perfekt til rejse og friluftsliv. Den har en blød polyesteroverflade og en indvendig oppustelig pose med syntetisk fyld, som giver optimal komfort og støtte til nakke og hoved. Den smarte ventil muliggør nem justering og hjælper med at forhindre fugtdannelse.

Sea to Summit Aeros Premium Pillow Regular koster lige nu 259 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 259 kr (01. marts 2026) og 259 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 259 kr hos Outdoornu.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Sea to Summit Aeros Premium pude, regular Soveposer og tilbehør
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Seatosummit Aeros Premium Pillow Regular Grøn
279 kr
+ 59 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Aeros Premium Pillow Regular Lime
294 kr
+ 39 kr fragt
Total: 333 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Aeros Premium Pillow Regular Lime
294 kr
+ 39 kr fragt
Total: 333 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Sea to Summit Aeros Premium Pillow Regular
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Sea to Summit Aeros Premium Pillow Regular Oppustelig hovedpude
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Sea to Summit Aeros Premium Pillow Regular, Lime
330 kr
+ 49 kr fragt
Total: 379 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Sea To Summit Aeros Oppustelig Pude Lime Regular 34x24x11 cm
349 kr
+ 45 kr fragt
Total: 394 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Seatosummit
Kategori: Rejsepuder