Sea To Summit Aeros Down Pillow Large

Sea To Summit Aeros Down Pillow i Large er en ultralet og blød rejsehovedpude, perfekt til camping, festivaler og rejser. Med sin kompakte størrelse og komfortable dunfyld giver den optimal støtte og varme på farten.

Sea To Summit Aeros Down Pillow Large koster lige nu 549 kr. En stigning på 12,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 490 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 490 kr (05. juni 2026) og 549 kr (20. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos CAMP ON TOP.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CAMP ON TOP favicon
CAMP ON TOP
Sea To Summit Aeros Down Pillow Grey, rejse hovedpude, Large
549 kr
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-10 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Sea to Summit Aeros Down Pillow Dun pude
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Sea to Summit Aeros Down Pillow Large, Grey
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Sea To Summit Aeros Dun Hovedpude Large: 12x42x28 cm
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Aeros Down Pillow Large Grey
550 kr
+ 39 kr fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Aeros Down Pillow Large Grey
550 kr
+ 39 kr fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.9%

Specifikationer

Mærke: Sea to summit
Kategori: Rejsepuder