Scoot and Ride Highwaykick 1 Rose

Scoot and Ride Highwaykick 1 Rose er en alsidig 2-i-1 løsning for små børn, der kan bruges både som løbehjul og løbecykel. Med et robust design er det perfekt for børn helt ned til ét år, hvor de selv kan vælge at sidde eller stå for en sjov og sikker transportoplevelse.

Scoot and Ride Highwaykick 1 Rose koster lige nu 810 kr. En stigning på 40,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 578 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 578 kr (16. april 2026) og 825 kr (23. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 810 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Scoot And Ride Highwaykick 1 Løbehjul Og Løbecykel Pink
810 kr
+ 40 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Scoot and Ride Highway Kick 1 Rose
825 kr
+ fri fragt
Total: 825 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Løbehjul Highwaykick 1 Rose
825 kr
+ fri fragt
Total: 825 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scoot and Ride
Kategori: Løbehjul