Scoot and Ride Highwaykick 1 Forest

Scoot and Ride Highwaykick 1 Forest er et innovativt 2-i-1 køretøj for børn. Skift nemt mellem løbehjul og løbecykel, så selv de mindste kan nyde en aktiv leg. Det stabile design sikrer tryghed og komfort fra en tidlig alder.

Scoot and Ride Highwaykick 1 Forest koster lige nu 810 kr. En stigning på 40,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 578 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 578 kr (16. april 2026) og 825 kr (29. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 810 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Scoot And Ride 2-i-1 Løbecykel Og Løbehjul Forest
810 kr
+ 40 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Scoot and Ride Highway Kick 1 Forest
825 kr
+ fri fragt
Total: 825 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Løbehjul Highwaykick 1 Forest
825 kr
+ fri fragt
Total: 825 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scoot and Ride
Kategori: Løbehjul