Scoot and Ride Highwaykick 1 Ash

4.9 (3 anmeldelser)

Scoot and Ride Highwaykick 1 Ash er en alsidig 2-i-1 løsning til de mindste. Med muligheden for at skifte mellem løbehjul og løbecykel, kan selv étårige børn nemt lære at balancere og skubbe sig frem. Det ergonomiske design gør det trygt og sikkert for barnet at bruge.

Scoot and Ride Highwaykick 1 Ash koster lige nu 810 kr. En stigning på 40,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 578 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 578 kr (16. april 2026) og 810 kr (29. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 810 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Scoot And Ride 2-i-1 Løbecykel Og Løbehjul Ash
810 kr
+ 40 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Scoot and Ride Highway Kick 1 Ash
825 kr
+ fri fragt
Total: 825 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Løbehjul Highwaykick 1 Ash
825 kr
+ fri fragt
Total: 825 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Scoot and Ride
Kategori: Løbehjul