Schneider Harmony XALK Nødstop

Schneider Harmony XALK nødstop er en pålidelig sikkerhedsløsning designet til industrielle miljøer. Den robuste nødstopknap er vandafvisende og slagfast, hvilket gør den ideel til barske arbejdsvilkår. Med både 2NC og 1NO kontakter sikrer den effektiv afbrydelse ved nødsituationer.

Schneider Harmony XALK Nødstop koster lige nu 459 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 445 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 445 kr (16. april 2026) og 459 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 459 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Schneider Harmony XALK nødstop komplet, Ø40, 2NC/1NO, uden nøgle
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Nødstopbox komplet ø40 2nc 1no nødstop
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Schneider Harmony XALK nødstop komplet, Ø40, 2NC/1NO, uden nøgle
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Electric komplet nødstop Ø40
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Nødstopbox komplet Ø40 2NC 1NO
599 kr
+ 78 kr fragt
Total: 677 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Nødstop Ø40 komplet XALK178GTH26
604 kr
+ 49 kr fragt
Total: 653 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Nødstopbox komplet Ø40 2NC 1NO NØDSTOP
621 kr
+ 79 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Nødstopkass.1H.Gul Da/. Xalk178
653 kr
+ 64 kr fragt
Total: 717 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric