Schneider Electric Zelio RM22TR33

Schneider Electric Zelio RM22TR33 er et 3-faset målerelæ designet til pålidelig overvågning af spænding og fasefejl i elektriske systemer. Med baggrundsbelyste LED-skruer og en praktisk testknap, letter det både opsætning og fejlfinding, selv under dårlige lysforhold.

Schneider Electric Zelio RM22TR33 koster lige nu 942 kr. En stigning på 6,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 885 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 885 kr (23. juni 2026) og 948 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 942 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Zelio kontrolrelæ 3-faset for måling af spænding og fasefejl 2 C/O 8A 3x400 VAC
942 kr
+ 39 kr fragt
Total: 981 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Zelio RM22TR33 kontrolrel, 3-faset, 2C/O, 3x400VAC
996 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.035 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
3 Faset Målerelæ Spænding 2C/O 3X400Vac
1.067 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.106 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Specielle elektriske kontakter