Schneider Electric Wiser gateway GW 2

Schneider Electric Wiser gateway GW 2 er en smart-home gateway, der gør det muligt at forbinde og styre dine Wiser-enheder i hjemmet via en app. Med denne gateway kan du samle dine el-artikler ét sted og få nemmere kontrol over hjemmets smarte funktioner. Gatewayen understøtter integration med Wiser-systemet og giver dig mulighed for at tilslutte enheder til en sky for bedre styring.

Schneider Electric Wiser gateway GW 2 koster lige nu 1.022 kr. En stigning på 5,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 970 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 970 kr (09. maj 2026) og 1.022 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.022 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
WISER HOME GW 2, GENERATION
1.022 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.071 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Schneider Electric Wiser gateway, zigbee
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Schneider Electric Wiser gateway, zigbee
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wiser Hub Gen. 2 LK by Schneider Electic
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Electric Wiser gateway, zigbee
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Schneider Electric Wiser gateway, zigbee
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Schneider Electric Wiser gateway, zigbee
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wiser Home GW 2. generation, Hvid
1.253 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.332 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Lyskontakter