Schneider Electric Wiser Energy PowerTag 3P+N

Bedste pris
Stabil pris
586kr
979 krSPAR 40%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Schneider Electric Wiser Energy PowerTag 3P+N er en energisensor, der monteres i din eltavle. Den giver dig overblik over elforbruget og eventuelle fejl direkte på din smarte enhed. Sensoren hjælper dig med at holde styr på strømforbruget i hjemmet og kan bruges til at gøre dit hjem mere intelligent. Passer til moduler op til 54 mm.

Schneider Electric Wiser Energy PowerTag 3P+N koster lige nu 586 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 26,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 801 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 586 kr (06. juni 2026) og 801 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 586 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Energisensor Resi PowerTag for Wiser, 3P+N, nul i hjre side , op til 63A
586 kr
+ 39 kr fragt
Total: 625 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Wiser Energy energisensor 3P+N
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Schneider Wiser Energy powertag, 3P+N i højre
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Schneider Electric Wiser Energy PowerTag 3P+0, højre
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Wiser Energy Powertag 3P+0, nul i højre side
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Måleredskaber og -sensorer