Schneider Electric Wiser Energy PowerTag 3P+N

Wiser Energy PowerTag fra Schneider Electric tilbyder intelligent energiovervågning direkte i din eltavle. Med mulighed for at se forbrug og fejl via din smart enhed, kan du opnå bedre kontrol over dit energiforbrug. Denne energisensor installeres nemt og måler op til 63A, hvilket sikrer dig et præcist overblik over dit hjems strømforbrug.

Schneider Electric Wiser Energy PowerTag 3P+N koster lige nu 829 kr. En stigning på 67,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 495 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 495 kr (30. marts 2026) og 829 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 829 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Schneider Electric Wiser Energy PowerTag 3P+0, venstre
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Energisensor Resi PowerTag for Wiser, 3P+N, nul i venstre side , op til 63A
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Wiser Energy energisensor 3P+N
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Schneider Wiser Energy powertag, 3P+N i venstre
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Wiser Energy Powertag 3P+0, nul i venstre side
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Energisensor resi powertag 3pn med nul i venstre side ved top montage, direkte måling op til 63a
988 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.027 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.5%

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Måleredskaber og -sensorer