Schneider Electric Wiser Energy PowerTag 3P+0 Flex

Schneider Electric Wiser Energy PowerTag 3P+0 Flex tilbyder intelligent energiovervågning, der giver dig indsigt i dit energiforbrug. Med denne løsning kan du nemt se dit forbrug og identificere eventuelle fejl direkte på din smartphone. Et uundværligt værktøj for dem, der ønsker at optimere deres energiforbrug og sikre en mere effektiv energiadministration i hjemmet.

Schneider Electric Wiser Energy PowerTag 3P+0 Flex koster lige nu 576 kr. En stigning på 6,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 539 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 539 kr (30. marts 2026) og 576 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 576 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Energisensor Resi PowerTag 3PN Flex med 25 cm ledning, 63A
576 kr
+ 39 kr fragt
Total: 615 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Wiser Energy energisensor flex 3P+N
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Wiser Energy Powertag Flex 3P+0
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Schneider Wiser Energy powertag, 3P+N med flex
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Energisensor resi powertag 3pn flex med 25cm ledning, direkte måling op til 63a
941 kr
+ 39 kr fragt
Total: 980 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Schneider Electric Wiser Energy PowerTag 3P+0 Flex
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.2%

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Måleredskaber og -sensorer