Schneider Electric Wiser Energy PowerTag 1P+0

Schneider Electric Wiser Energy PowerTag 1P+0 er en energisensor til montering i eltavlen. Med denne Powertag kan du overvåge dit elforbrug og opdage eventuelle fejl direkte fra din smart enhed. Sensoren hjælper dig med at skabe overblik over strømforbruget i hjemmet og gør det lettere at identificere strømslugende apparater. Passer på moduler fra 18 til 45 mm.

Schneider Electric Wiser Energy PowerTag 1P+0 koster lige nu 544 kr. En stigning på 39,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 390 kr. Vores prishistorik bygger på 66 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 390 kr (05. juni 2026) og 544 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 544 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Energisensor Resi PowerTag for Wiser, 1P+N, nul i venstre side , op til 63A
544 kr
+ 39 kr fragt
Total: 583 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Wiser Energy energisensor 1P+N
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Schneider Electric Wiser Energy PowerTag 1P+0, venstre
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Schneider Wiser Energy Powertag 1P+0, nul i venstre side
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Schneider Electric
Kategori: Monteringsbokse og beslag