Schneider Electric TeSys D LC1D50AP7
+ FRI FRAGT
På lager
Steget 6.9%
Schneider Electric TeSys D LC1D50AP7 er en pålidelig kontaktor designet til styring af elektriske motorer op til 22kW ved 400V. Denne kompakte enhed kan håndtere op til 50A i AC-3 anvendelseskategori, hvilket gør den ideel til komplekse motorstyringsopgaver.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
+ fri fragt
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
WATTOO.DK
Kontaktor tesys D 50A 230VAC 3NO
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
TeSys D kontaktor LC1D50AP7.
Leveringstid: 1-3 dage
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
TeSys D kontaktor LC1D50AP7. 3P 50A AC-3 22kW@400V. 1NO+1NChjælpe kontakt. 230V 50/60Hz
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Prishistorik
Steget 6.9%