Schneider Electric TeSys D LC1D25BL
På lager
Steget 9.4%
Schneider Electric TeSys D LC1D25BL er en robust og kompakt kontaktor designet til at håndtere motordrift og ikke-induktive belastninger. Med en kapacitet på op til 25A og en 24V DC spole, er denne kontaktor ideel til anvendelseskategorier som AC-3. Den er nem at installere og tilbyder pålidelig ydelse i krævende miljøer.
Sammenlign priser
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Schneider Electric Tesys d kontaktor lc1d25bl, 3p ac-3 = 440 v 25 a
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
WATTOO.DK
Kontaktor tesys D 25A 24VDC 3NO
Billigelogvvs.dk
Leveringstid: 1-3 dage
Prishistorik
Steget 9.4%