Schneider Electric TeSys D LC1D18B7
På lager
Steget 8.2%
Schneider Electric TeSys D kontaktor LC1D18B7 er en robust og pålidelig enhed ideel til styring og kobling af motorer i industrimiljøer. Med en mærkestrøm på op til 18A og en 3-polet konfiguration sikrer den optimal ydeevne ved anvendelse i AC-3 belastninger. Designet til nem installation, er denne kontaktor en del af den velrenommerede TeSys-serie.
Sammenlign priser
Bedste pris
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
TeSys D kontaktor LC1D18B7. 3P
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Schneider TeSys kontaktor,18A 3-polet, 24V AC, LC1D18B7
Leveringstid: 1-4 dage
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kontaktor tesys D 18A 24VAC 3NO
Leveringstid: 1-2 dage
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Leveringstid: 1-3 dage
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
TeSys D kontaktor LC1D18B7. 3P 18A AC-3 7.5kW@400V. 1NO+1NC hjælpe kontakt. 24V 50/60Hz AC
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Prishistorik
Steget 8.2%